Italų sklandytuvų titulai Varezėje ir Alto Adidžėje

1
- Skelbimas -

Vienuoliktasis trispalvės laisvo skrydžio titulas sklandyme su pakabu Trentino, persodintam Varese rajone, Christian Ciech, jau kelis kartus pasaulio čempionu. Jis užkariavo jį Valcomino danguje Frosinone provincijoje, esančiame netoli Abruco Apeninų ir Abruco, Lazio ir Molizės nacionalinio parko.

Christianas Ciechas vienuoliktą kartą tapo Italijos sklandytuvų 1 klasės čempionais

Puikiai apdovanotas vairuotojas laimėjo pirmąją užduotį, nuskrietą 93 km ilgio trasoje, ir finišavo antras kitoje iš 70, kurią laimėjo Ciociaro Marco Laurenzi, kuris yra namuose slėnyje. Galutinėje 1 klasės sklandytuvų įskaitoje neabejotinai populiariausias, atsiliekantis nuo Ciecho, Manuelio Revelli iš Cuneo ir Pietų Tirolio Anton Moroder.

Šis 2022 m. Italijos čempionatas buvo susietas su pirmuoju „Valcomino Trophy“ – lenktynėmis, kuriose taip pat gali dalyvauti užsienio vairuotojai. Tarp jų konkursą laimėjo austras Antonas Raumaufas, po kurio sekė vokietis Diekas Ripkensas ir Konradas Baumgartneris, Pietų Tirolio pilotas, gyvenantis Milane, naujasis Italijos čempionas 5 klasės sklandytuvuose, dar vadinamuose standžiuoju sparnu dėl jų struktūros konformacijos. Italijos vicečempionas Trentino Claudio Deflorian prieš Marzio Digiusto iš San Vito al Torre (Udine).

Pakilimo platforma sklandytuvams Forca D'Acero Valcomino mieste

Renginį, įtrauktą į Tarptautinės aeronautikos federacijos kalendorių, organizavo Aero Club Lega Piloti ir Volo Libero Valcomino. Kilimai vyko nuo platformos, įspūdingai pakabintos virš slėnio Forca D'Acero ir nusileidimai Campo Guerrano, dviejose San Donato Val di Comino (Frosinone) savivaldybės vietose, kur taip pat buvo operacijų centras. .

Gustavo Vitali – Spaudos tarnyba FIVL

Italijos nacionalinė nemokamų skrydžių asociacija (CONI registro Nr. 46578)

sklandymas ir sklandymas parasparniu - 335 5852431 - skype: gustavo.vitali

dėl informacijos apie 2022 m. Italijos sklandymo sklandymo čempionatą kreipkitės

Nemokamas skrydis Val Comino - infovololiberovalcomino (AT) gmail.com - nuoroda į oficiali svetainė