7.4 C
Milan
domenica, 5 shkurt 2023

Erëzat: ngjyra, kultura dhe magjia.

0
Erëzat dhe aftësitë e tyre kuruese ose parandaluese, qendrore në historinë njerëzore që nga qytetërimet më të lashta. Për mua, erëzat kanë qenë gjithmonë...
Milan
qiell i paster
7.4 ° C
8.9 °
6.5 °
60%
4.9kmh
0%
Dhuratë
7 °
Mon
6 °
E marte
6 °
Martohem me
6 °
Gio
6 °

Si të grimoni sytë e vegjël

0
Të gjitha vajzat duan të vishen dhe të përmirësohen me ndihmën e make-up. Ndonjëherë duhet shumë pak për të qenë në gjendje të theksoni fytyrën tuaj ...

Remedy Mask: maskat e reja të fytyrës Pixi Beauty

0
E njohur për linjën e saj pa egërsi, e cila i jep lëkurës një prekje të shëndetshme dhe me shkëlqim, Pixi Beauty ka vendosur të zgjerojë gamën e saj...

POSRGJIGJE

Shumë e vërtetë, Pago dhe Serena sërish bashkë: “Nuk kemi reshtur së dashuruari njëri-tjetrin”

0
Pago Pacifico dhe Serena Enardu janë rikthyer zyrtarisht bashkë! Të ftuar në dhomën e ndenjes së Silvia Toffanin, çifti rrëfeu dashurinë që prej vitesh...

Cecilia Rodriguez dhe Ignazio Moser, a ka mbaruar mes tyre? Sugjerime dhe thashetheme

0
Pak më shumë se tre muaj pas propozimit për martesë, duket se ka përfunduar mes Cecilia Rodriguez dhe Ignazio Moser. Më 1 nëntor, çifti i dashur ndau…

Francesco Totti për çantat e Ilary: “Nuk i kam fshehur”. Por ajo nuk dorëzohet...

0
Francesco Totti dhe Ilary Blasi, pas dashurisë, janë gati për luftë. Një përplasje që po ndodh mes sallave të gjyqit dhe që është...

Darka me William dhe Kate: çfarë hanë princat e Uellsit?

0
Princat e Uellsit kanë zbuluar shumë informacione dhe kuriozitete për dietën e tyre ndër vite. Asgjë e jashtëzakonshme apo ekzotike siç është…

Pique dhe Clara Chia Marti u panë së bashku pas lajmit për shtrimin e tij në spital:...

0
Prej pak ditësh është bërë publik shtrimi në spital i Clara Chia, të dashurës së re të Gerard Piquè, në një klinikë private në Barcelonë. Arsyet...

NDIQNI NE

4,104TifozëtLike
10,500Followersndjek
3,110Followersndjek

NDIHMONI ME Dhurim
UDHZUES TV

- Shpallje -

PROJEKTIMIT

- Shpallje -

KOMENTET E FUNDIT

Shumë e vërtetë, Pago dhe Serena sërish bashkë: “Nuk u ndalëm kurrë...

0
Pago Pacifico dhe Serena Enardu janë rikthyer zyrtarisht bashkë! Të ftuar në dhomën e ndenjes së Silvia Toffanin, çifti rrëfeu dashurinë që prej vitesh...
- Shpallje -

NGJARJE

NFType: Ekspozita virtuale e Lorenzo Marini kushtuar Artit NFT

0
Nga 28 shtatori deri më 28 dhjetor 2022, Arti i Type i Lorenzo Marinit zbarkon në Metaverse me një ekspozitë NFT në faqen e internetit nftype.it Duke filluar ...
- Shpallje -

KUQ N IN DASHURI

LAJME SOCIALE

LAJMET E FUNDIT

- Shpallje -
Bleni trafik për faqen tuaj te internetit