fbpx
15.1 C
Milan
E diel, 17 tetor 2021

Shija e kripës ... gjashtëdhjetë vjet më vonë

0
Pas gjashtëdhjetë vjetësh, kryevepra e Gino Paolit ka videon e vet. Ishte viti 1963 kur një Gino Paoli ende tridhjetë vjeç këndoi një këngë që ...
Milan
qiell i paster
15.1 ° C
17.2 °
11.1 °
56%
1.3kmh
0%
Dhuratë
16 °
Mon
19 °
E marte
19 °
Martohem me
17 °
Gio
15 °

Energjia e grave sportive

0
Një në tre vajza pushon së luajturi sporte gjatë adoleshencës. Një turp i vërtetë nëse mendoni se sa disiplina sportive mund të përfaqësojnë një ...

Unë udhëtoj po, por në siguri

0
Gati për të rezervuar dhe për të lënë për pushime. Dëshira është atje, por pastaj në praktikë gjithmonë kemi frikë të rezervojmë fluturime dhe hotele. Kjo ...

POSRGJIGJE

Eva Longoria, fizikante kryesore në Instagram

0
Foto përmes internetitWow çfarë fiziku! Në moshën 46 -vjeçare, Eva Longoria është më e tonifikuar se kurrë dhe këtë na e dëshmon në foton e fundit që u shfaq në burimin e saj ...

Demi Moore nën Harkun e Triumfit në Paris

0
Foto: @ Instagram / Demi Moore Pushimi në Paris për Demi Moore e cila vendosi të shijojë një largim vjeshtor me vajzat e saj ...

Bella Thorne është një sirenë e vogël për ditëlindjen e saj

0
Foto: @ Instagram / Bella ThorneBella Thorne u shndërrua në Sirenën e Vogël të Disney në festën e ditëlindjes së saj E dashura e Benji Mascolo ka ...

Kim Kardashian, syze "me flokë" në Instagram

0
Foto: @ Instagram / Kim Kardashian Nëse mendonit se me veshjen e shumëpërfolur të sportuar nga Kim Kardashian gjatë Gala-s së fundit MET ju i kishit parë të gjitha, mirë, ju ...

Uma Thurman, nëna krenare e vajzës së saj Maya

0
Foto përmes Zimbio Uma Thurman është një nënë krenare, ylli i Kill Bill, muza e Quentin Tarantino, që donte ta ndante me fansat ...

NDIQNI NE

3,547TifozëtLike
10,500Followersndjek
3,055Followersndjek

NDIHMONI ME Dhurim
UDHZUES TV

- Shpallje -

PROJEKTIMIT

- Shpallje -

KOMENTET E FUNDIT

Eva Longoria, fizikante kryesore në Instagram

0
Foto përmes internetitWow çfarë fiziku! Në moshën 46 -vjeçare, Eva Longoria është më e tonifikuar se kurrë dhe këtë na e dëshmon në foton e fundit që u shfaq në burimin e saj ...
- Shpallje -

NGJARJE

Finalja e Të Zgjodha ty: dymbëdhjetë fitues.

0
Konkursi i Muzikës Kristiane tashmë është në kërkim të artistëve të rinj! Napoli - Njëzet e katër finalistët e zgjedhur nga juria mbërritën nga e gjithë Italia ...
- Shpallje -

KUQ N IN DASHURI

LAJME SOCIALE

LAJMET E FUNDIT

- Shpallje -

Bleni trafik për faqen tuaj te internetit