Liga narodov, Italija izgubi brez poraza: tretje mesto

0
- Oglas -

Po nizu 37 zaporednih koristnih rezultatov, s katerimi je bil dosežen svetovni rekord v zgodovini nogometa, Italija Italijana Roberta Mancinija v polfinalu druge izdaje lige narodov izgubi nepremagan niz, a vseeno uspe v novem tekmovanju osvojiti tretje mesto z zmago nad Belgijo z 2: 1 v tolažilnem finalu.

Španija nas je na evropskem prvenstvu spravila v trpljenje, saj nas je po toliko vznemirjenosti v regularnem času prisilila v enajstmetrovke, Španija je prekinila niz modrih neporaženih in si prislužila svetovni rekord: nobeni ekipi nikoli ni uspelo izgubiti 37 tekem zapored, naši fantje so uspeli od leta 2018 (po norcu končnice proti Švedski, z gospodom Venturo na klopi) do leta 2021, letu evropskega zmagoslavja.

A veste, slej ko prej se morajo stvari spremeniti in tako nas na stadionu San Siro reprezentanca Luisa Enriqueja posmehuje tako, da je zmagala in prepričala trikolorno izbiro, ki ni v najboljših močeh. Prav Iberi se borijo za finale tekmovanja proti svetovnemu prvaku Franciji, Azzurrom pa preostane finale proti Belgiji, številki ena na lestvici FIFA.

- Oglas -

Še en križ proti nasprotniku, poraženemu na evropskem prvenstvu, a tokrat smo še vedno nasmejani in po zaslugi zadetkov Barelle in Berardija ob enajstmetrovkah zmagali z 2: 1.

- Oglas -

Jasno je, da se naše misli obračajo na tekmo proti Švici 12. novembra (na olimpijskem stadionu v Rimu), ki je bila odločilna za kvalifikacije za svetovno prvenstvo prihodnje leto v Katarju, a pomembno je, da smo spet okusili okus zmage.

To dobro ve Roberto Mancini, ki se nasmehne kljub temu, da je v sestavi naredil veliko sprememb: "Po evropskem prvenstvu bo tekma leta, moramo zmagati", besede tehničnega komisarja z Markov, ki pohvali svojo ekipo . Avtor drugega cilja Berardi pravi: "Dragocen uspeh za uvrstitev".

Članek Liga narodov, Italija izgubi brez poraza: tretje mesto je bila prvič objavljena dne Športni blog.

- Oglas -
Prejšnji članekOkus soli ... šestdeset let kasneje
Naslednji članekAdam DeVine in Chloe Bridges sta rekla da
Uredništvo MusaNews
Ta odsek naše revije se ukvarja tudi z izmenjavo najzanimivejših, najlepših in najpomembnejših člankov, ki jih urejajo drugi blogi in najpomembnejše in najbolj znane revije v spletu in ki omogočajo skupno rabo, tako da njihovi viri ostanejo odprti za izmenjavo. To se izvaja brezplačno in neprofitno, vendar z izključnim namenom deliti vrednost vsebin, izraženih v spletni skupnosti. Torej ... zakaj še vedno pisati o temah, kot je moda? Ličila? Gossip? Estetika, lepota in seks? Ali več? Kajti ko ženske in njihov navdih to storijo, vse dobi novo vizijo, novo smer, novo ironijo. Vse se spremeni in vse zasveti z novimi odtenki in odtenki, saj je žensko vesolje ogromna paleta z neskončnimi in vedno novimi barvami! Bolj duhovita, bolj subtilna, občutljiva, lepša inteligenca ... ... in lepota bo rešila svet!