Емили Ратајковски со својот син на Инстаграм

- Реклама -

emily rata Емили Ратајковски со синот на Инстаграм

Фото: @ Instagram / Емили Ратајковски

Емили Ратајковски конечно ни го покажува лицето на бебето Силвестер.

- Реклама -


Најпосакуваната манекенка и актерка на светот, на социјалните мрежи сподели неколку фотографии кои ја прикажуваат во супер стилска мамичка верзија, на која е претставена како го држи бебето во раце, родено минатиот март од љубов со сопругот. Себастијан Мед-Меклард.

Станува збор за снимки направени во градот, на кои Емили носи панталони со принт од питон, црна јакна од вештачко крзно и жилава беретка. Ладна и во тренд е и Сил, кој пак, се одлучи за црвена долна јакна, панталони со чекиран принт и виолетова капа со жолт помпон.

- Реклама -Тој ми изгледа идентичен како татко му, што мислиш?- Реклама -

Претходен написJamesејмс Мајкл Тајлер од Пријатели е мртов
Следна статијаНики Минаж природно, или речиси, на Инстаграм
Овој дел од нашето списание се занимава и со споделување на најинтересните, најубавите и најрелевантни написи изменети од други блогови и од најважните и најреномирани списанија на мрежата и кои дозволија споделување, оставајќи ги своите извори отворени за размена. Ова е направено бесплатно и непрофитно, но со единствена намера да се сподели вредноста на содржините изразени во веб-заедницата. Па,… зошто сè уште пишувате на теми како модата? Шминката? Озборувања? Естетика, убавина и секс? Или повеќе? Затоа што кога жените и нивната инспирација го прават тоа, сè добива нова визија, нов правец, нова иронија. Сè се менува и сè осветлува со нови нијанси и нијанси, бидејќи женскиот универзум е огромна палета со бесконечни и секогаш нови бои! Досетлива, посуптилна, чувствителна, поубава интелигенција ... ... и убавината ќе го спаси светот!